




- Gratis verzending vanaf €75
- Standaard de scherpste prijzen
- Zorgvuldig geselecteerd assortiment
- Achteraf betalen mogelijk
Dir product is beschikbaar in de volgende varianten:
Heeft u een vraag over dit product ?
We helpen u graag met meer informatie
Uw winkelwagen is leeg
We helpen u graag met meer informatie
Dugout deken
Iedere reserve-speler, trainer en verzorger heeft dezelfde ervaringen in de wintermaanden. In ons klimaat kun je prima sporten als het wat kouder is. Daar kun je je op kleden met thermo kleding. Maar op de bank is dat anders. Omdat je niet beweegt, krijg je het koud. Voor reserve spelers nog minder prettig om in te vallen.
Maar daar is nu een oplossing voor: De Dugout deken of Dugout zitzak. Gemaakt van softshell: wind- en waterdicht, ademend, elastisch materiaal; met geïsoleerde voetenzak en gevoerd met warme fleece.
De dugout deken wordt in overleg voorzien van uw clubnaam of sponsornaam.
De Dugout Deken is van topkwaliteit en heeft een geïntegreerde isolerende voetenzak, waardoor ook de voeten van spelers lekker warm blijven. De voetenzak is zo ontworpen dat spelers er gemakkelijk in en uit kunnen stappen, om zich zo snel mogelijk klaar te maken om het veld op te gaan. De Dugout Deken biedt maximale warmte voor het hele lichaam, waardoor eindeloos veel dikke lagen onhandige kleding verleden tijd zijn.
Naast een perfecte mogelijkheid voor wissel- of reservespelers om zich warm te houden, biedt de Dugout Deken ook een unieke promotiemogelijkheid voor sponsoren. De bedrukking van de deken kan geheel naar uw wens gerealiseerd worden, waardoor logo’s, huisstijlen of namen van sponsoren duidelijk zichtbaar op de deken gepresenteerd kunnen worden. Alle spelers zitten in dezelfde deken in de dugout, waardoor het een originele, uniforme en opvallende manier van promotie voor sponsoren is.
Wij bieden de Dugout deken standaard aan met uw opdruk in één kleur in tekst naar wens. Mail eenvoudig uw tekst naar [email protected] na uw bestelling. De opdruk wordt over een breedte van 30cm aangebracht op de voorzijde op onderbeen hoogte middels transferdruk. Voor een minderprijs van € 15 ontvangt u een effen zitzak. Voor een nog te overleggen meerprijs kunnen ook Logo's (ook meerkleurig) e.d. worden aangebracht
Bedrukken vind pas plaats vanaf een order van 5 stuks
Mail ons als u vanaf 1 stuks dugout dekens wilt bestellen zonder opdruk
Toon meer
Toon meer